Tester oprogramowania

Praca Biblioteka Narodowa / Informatyka / Administracja / Informatyka / Programowanie / mazowieckie / Warszawa

Biblioteka Narodowa ogłasza rekrutację na stanowisko pracy: główny specjalista

Rekrutacja na stanowisko: tester oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum roku doświadczenia w manualnym testowaniu oprogramowania,
  • doświadczenia w tworzeniu planu testów, scenariuszy i przypadków testowych,
  • znajomości technologii internetowych (m.in. zasad działania przeglądarek internetowych, protokołów HTTP/S, SOAP, REST, oraz podstaw XHTML/CSS/JS) i/lub mobilnych,
  • umiejętności pisania dokumentów o charakterze raportów,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i nastawienia na szczegóły,
  • determinacji, pracowitości i systematyczności w działaniu,
  • wysokiego poziomu zdolności komunikacyjnych.
  • Dodatkowym atutem będzie certyfikat ISTQB,
  • mile widziane doświadczenie w używaniu narzędzi wspierających testy automatyczne GUI (np.: Selenium IDE, Katalon Studio).
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie testów funkcjonalnych oprogramowania przygotowywanego przez zespół programistów i ich stopniowa automatyzacja,
  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy testowych i przypadków testowych,
  • weryfikacja i zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi,
  • tworzenie dokumentacji i raportów dotyczących prowadzonych testów,
  • wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów.
Warunki zatrudnienia:
  • pełny etat,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej / elastyczne godziny pracy,
  • umowa o pracę.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w pliku opisanym imieniem  i nazwiskiem kandydata na adres e-mail rekrutacja@bn.org.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Bibliotece Narodowej w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Biblioteka Narodowa z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa. Moje dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji procesu obecnej rekrutacji. Moje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Podanie moich danych Bibliotece Narodowej jest dobrowolne. Mam prawo do dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Mam świadomość, że niepodanie moich danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji w Bibliotece Narodowej z siedzibą w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 stycznia 2018 r.