Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor Operacyjny Poznań
Operating Manager with Construction Responsibility

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3238 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 4-40-32509/PC

Opis stanowiska:
Misją Fitness24Seven jest poprawa kondycji i zdrowia swoich Klientów. Dzięki 150 placówkom w 4 krajach, oferujemy członkom naszego Klubu treningi przez całą dobę, w konkurencyjnych cenach. Wierzymy, że możemy ukształtować przemysł sportowo-zdrowotny w taki sposób, aby każdy miał możliwość bycia jego częścią.

Dla naszego klienta, aktualnie poszukujemy osoby stanowisko:
Operating Manager (with construction responsibility)

Jeżeli posiadasz doświadczenie z zakresu zarządzania projektami w obszarze nieruchomości, w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim i jesteś gotowy na nowe wyzwania zawodowe, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- nadzór oraz prowadzenie nowo powstających obiektów zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym
- weryfikację poprawności dokumentacji budowlanej oraz umów handlowych, od pierwszego kontaktu, aż do ostatecznej akceptacji projektu
- kontakty z odpowiednimi organami w kontekście pozwoleń na budowę
- dostosowanie warunków lokalowych do przyjętych standardów sieci klubów
- negocjowanie umów z dostawcami
- współpraca z wykonawcami i podwykonawcami
- kontrola realizacji harmonogramu budowy obiektów
- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania gotowych klubów fitness pod względem technicznym
Wymagania:
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
- min. 3-letniego doświadczenia zawodowego z zakresu zarządzania projektami w obszarze nieruchomości
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- gotowości do częstych podróży służbowych
- umiejętności pracy pod presją czasu
- zaangażowania w realizację powierzonych celów
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niepowtarzalna możliwość rozwoju zawodowego przy wprowadzaniu na polski rynek nowej marki
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezależna praca przy dużych i mniejszych projektach, w kwestiach formalnych związanych z dokumentacją oraz praktycznych dotyczących projektów

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami/