Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Inwentaryzacji

EMPLOYEES Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2386 dni temu

Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

Dla naszych Klientów, poszukujemy osób zainteresowanych stałą i dorywczą pracą w charakterze:

Zadania na stanowisku:

  • Liczenie towarów przy użyciu nowoczesnych skanerów, w ciągu dnia jak i/lub w godzinach nocnych.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 16,00 PLN do 19,00 PLN brutto za godzinę, w zależności od lokalizacji,
  • Kompleksowe przeszkolenie z obsługi skanera i zasad inwentaryzacji.
  • Terminową i sprawną wypłatę należnego wynagrodzenia.