Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Operator ładowarki teleskopowej Manitou

USŁUGI ŁADOWARKĄ TELESKOPOWĄ JOANNA MARCINIAK
Poznań
praca stacjonarna
4698 dni temu

Ogłoszenie numer: 152485, z dnia 2011-06-15

FIRMA O STABILNEJ POZYCJI NA RYNKU, SPECJALIZUJĄCA SIĘ ŚWIADCZENIEM USŁUG ŁADOWARKĄ TELESKOPOWĄ

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Obsługa maszyny: ładowarka teleskopowa MANITOU.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe  na stanowisku operatora ładowarką teleskopową MANITOU,
  • umiejętność  pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamizm, lojalność w stosunku do przełożonego,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,