Najnowsze oferty pracy

  • Operator Maszyn Introligatorskich

    EMERALD Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, takich jak: kaszerownica półautomatyczna i automatyczna; sztanctygiel oraz automat sztancujący; gilotyna;
Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn, drukarz fleksograficzny

PPUH BART Środa Wielkopolska
wielkopolskie, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
3634 dni temu

Ogłoszenie numer: 437624, z dnia 2014-05-08

Firma PPUH BART działa na rynku polskim od 20.01.1993 roku. Znajduje się w Środzie Wielkopolskiej w odległości 29 km od Poznania.

Główną działalnością firmy jest produkcja etykiet wszelkiego rodzaju oraz sprzedaż i obsługa serwisowa drukarek termotransferowych i termicznych. Firma BART to drukarnia fleksograficzna etykiet kolorowych i białych, która jest w stanie wyprodukować etykiety w dowolnym rozmiarze i kształcie.

Nasza drukarnia etykiet kolorowych i białych szuka PILNIE pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Środa Wielkopolska

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny introligatorskiej
  • drukowanie etykiet,
  • praca także mobilna

www.ppuhbart.pl

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku drukarz fleksograficzny, operator maszyny introligatorskiej
  • prawo jazdy kat B.
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, komunikatywność

Oferujemy

  • pracę na pełny etat

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN