MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator Maszyn Konwencjonalnych - Tokarki/ Frezarki/ Wytaczarki

Miejsce pracy: Mikołów

Nr Ref.: OMK/09/2017

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn, urządzeń konwencjonalnych: tokarki/ frezarki/ wytaczarki,
  • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną,
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz ład i porządek  w miejscu pracy,
  • Prowadzenie procesu samokontroli wykonywanych w oparciu o dostępne przyrządy i narzędzia pomiarowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność jego czytania,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność organizowania i planowania.
Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą produkcyjną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl