Podobne oferty pracy

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym do

10 kolorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi procedurami
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne lub podobne)
  • Predyspozycje techniczne do obsługi nowoczesnych maszyn
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit oraz ubezpieczenia grupowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl