Podobne oferty pracy

Operator Maszyn
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: OMPRACA/2017

Duni Poland jest firmą produkcyjną w branży artykułów dekoracyjnych do nakrycia stołu.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem produkcji w Polsce poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku: Operator Maszyn.

Zadania:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie obsługa maszyn produkujących akcesoria jednorazowego użytku do nakrycia stołu (serwetki, obrusy i talerze).

Praca w systemie równoważnym z wykorzystaniem zmianowej organizacji czasu pracy

Wymagamy:
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zorientowania na wyniki
  • Dbałości o szczegóły
  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej (pakowanie, obsługa dowolnych maszyn produkcyjnych)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, północnej części Poznania
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • nagrodę roczną
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej
  • preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz
  • kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami
  • wspieranie finansowe aktywności sportowych oraz możliwość korzystania z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie dokumentów za pomocą przycisku

wraz z krótką informacją dlaczego chcą pracować w Duni.

Prosimy o zamieszczenie nr referencyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez Duni Poland Sp. z o.o.

Poznaj

Duni Poland sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl