Podobne oferty pracy

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, wiodącym producentem opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym do 10 kolorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator oklejarki

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Pełen etat i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczność oraz otwartość na nowe przedsięwzięcia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

lub na adres:
Schur Flexibles Poland Spółka z o.o.
Ul. Pilotów 12
62-006 Bogucin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl