Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Operator prasy krawędziowej CNC

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Fulda
praca stacjonarna
3304 dni temu

Ogłoszenie numer: 671638, z dnia 2015-03-30

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Fulda

Nr Ref.: 205971_002

Opis stanowiska

- Obsługa prasy hydraulicznej i krawędziowej CNC,
- Dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji,
- Utrzymywanie porządku na miejscu pracy i w jego obrębie,
- Konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.
- Kontrola i mierzenie elementu wytworzonego.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako operator prasy hydraulicznej i krawędziowej CNC,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Wykształcenie techniczne,
- Mile widziane osoby które już pracowały w Niemczech,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy

- Umowa o pracę według prawa niemieckiego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Organizacja i opłacenie zakwaterowania przez pracodawcę,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Dodatki zmianowe, wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach płatne zgodnie ze niemieckim kodeksem pracy,
- Długoterminowe projekty,
- Ciągłość pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.