Operator Sieci

CPL JOBS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

730 dni temu

Operator Sieci
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: JO-1006-16328

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla naszego Klienta z prestiżowej międzynarodowej firmy IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Sieci

Zakres obowiązków:

 • Przeprowadzanie diagnostyki zaistniałych problemów;
 • Implementowanie zmian do środowiska sieciowego;
 • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami technicznymi;
 • Zarządzanie wydajnością systemu.

Wymagania:

 • Wiedza z zakresu CCNA;
 • Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN oraz protokołu TCP/IP;
 • Znajomość urządzeń sieciowych Cisco;
 • Wykrywanie i diagnozowanie problemów sieciowych;
 • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
 • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub franuskiego.

Nasz klient oferuje:

 • Atrakcyjne zarobki na podstawie umowy o pracę;
 • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikacji;
 • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie);
 • Znaczna pomoc przy relokacji;
 • Praca w nowoczesnym biurze w Bydgoszczy.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 7010256845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Operator Sieci

Operator Sieci wykonuje bieżące czynności zapewniające poprawne działanie sieci komputerowej. Należą do nich: wykonywanie prostych prac naprawczych i konfiguracyjnych w infrastrukturze fizycznej sieci oraz w urządzeniach sieciowych, regularne monitorowanie pracy sieci i urządzeń sieciowych, reagowanie na zgłoszenia awarii od użytkowników pracujących przy stacjach roboczych oraz od operatorów i administratorów serwerów ...
Operator Sieci Praca Operator Sieci

Rekrutują z Praca.pl