Podobne oferty pracy

Czy wiesz, że:

  • Browar w Elblągu produkuje takie piwa jak: Specjal, Specjal Mocny,  EB, Warka, Warka Radler, Warka Strong, Tatra, Kaper
  • Browar w Elblągu dysponuje nowoczesną linią produkcyjną, która jest jedną z największych linii rozlewniczych w Polsce. Nasza linia produkuje 90 000 butelek piwa na godzinę
  • W wysokim sezonie obsługujemy nawet 140 TIR-ów na dobę

Operator wózka widłowego - Browar

Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania:

  • Wykonuje  prace związane z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Wykonuje codzienną obsługę wózka widłowego
  • Obsługuje depaletyzator nowego szkła i wind
  • Wypełniania rejestry obowiązujące na danym obszarze
    • Wykonuje prace porządkowe
    • Przygotowuje magazyn i dobra magazynowe do cyklicznych inwentaryzacji.
    • Uczestniczy w szkoleniach okresowych i związanych z wprowadzaniem nowych procedur
    • Realizuje inne zadania zlecane przez przełożonego w ramach posiadanych kwalifikacji
    • Dbałość o powierzone mienie

Czego poszukujemy:

  • Pracowników na okres sezonu (około 6 miesięcy)
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnień na wózek widłowy
  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej E/3
  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze wózków
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Sumienności i zaangażowania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i jasna ścieżka rozwoju (możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony )
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl