Operator wózka widłowego / Pomocnik magazyniera

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Szczecin

11 dni temu

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta w branży energetycznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw do magazynu
  • rozkładanie dostaw w magazynie
  • dbałość o terminowe przyjęcia i wydawanie towarów
  • kierowanie wózkiem widłowym spalinowym
 Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pracę w renomowanej firmie z stabilną pozycją na rynku
  • Możliwość szkoleń i awansów
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe spalinowe
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl