Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Operator wózka widłowego - Widzew

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2743 dni temu

Ogłoszenie numer: 1366760, z dnia 2016-10-21

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
- załadunki i rozładunki
- skanowanie
- kontrola jakościowa i ilościowa towaru
- obsługa wózka widłowego

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
- motywacja do pracy
- gotowość do pracy zmianowej
- dyspozycyjność do pracy w weekendy

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- system 3 zmianowy
- stawkę godzinową 14,00 brutto + premie
- stabilne zatrudnienie
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres malwina.kucharska@manpower.pl lub osobiste składanie aplikacji w biurze Manpower ul. Dąbrowskiego 238

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.