Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych
  • Lokowanie wyrobu na magazynie
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych elektrycznych i spalinowych
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym pn- pt

Poznaj

Seito HR Sp. z o.o.

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Dołącz do naszej kadry i rozwijaj się z nami.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl