Podobne oferty pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Strzegom
Nr ref.: OWW/0815/Wr-Strzegom
Zadania:
  • transport materiałów i podzespołów w procesie produkcyjnym
  • transport wyrobów gotowych z produkcji do magazynu
  • transport pustych pojemników na wyznaczone obszary
  • transport odpadów produkcyjnych
  • odpowiedzialność za stan używanych środków transportu
Wymagania:
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • aktualną książeczkę sanepidowską (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność, sumienność
  • zdolności manualne
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadrą
  • możliwość pracy w systemie 1 zmianowym (tylko zmiana nocna, 2 zmianowym oraz 4 brygadowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 2500 zł brutto stawki podstawowej
  • pracę w miłej atmosferze

InterKadra Sp. z o.o.

Dane firmy

ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
małopolskie

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...

Rekrutują z Praca.pl