Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Nasz Klient, firma outsourcingowa poszukuje 10 osób gotowych do pracy w Toruniu.

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Toruń

OPIS STANOWISKA:

Zlecenia polegają na obsłudze maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych do produkcji elementów klimatyzacji oraz raportowaniu niezgodności.

System pracy: 3 zmianowy (6-14, 14-22, 22-6) od pon do pt, weekendy dla chętnych.

WYMAGANIA:
  • gotowości do pracy 3 zmianowej
  • dużej sprawności manualnej
  • wysokiej spostrzegawczości (wizualna kontrola jakości)
  • umiejętności działania według pisemnych procedur firmy
OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie kwartalną (3 miesięczną) z odprowadzanymi składkami ZUS (chorobowa dobrowolna)
  • stawka 14zł brutto/h w tygodniu oraz 15 brutto/h w weekendy
  • po 3-6 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę
  • po wypracowaniu 200h (łącznie) premia 200zł netto
  • za polecenie osoby, która przepracuje 200h premia 200zł netto
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz Listu poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl