Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:
  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
  • raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania.
WYMAGANIA:
  • możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy.
OFERUJEMY:
  • stawkę godzinową i dobre warunki pracy,
  • możliwość awansu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz Listu poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”

AAS Sp. z o.o.

Dane firmy

ul. Gwieździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl