Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Operator wtryskarki

KS Service
lubuskie, Strzelce Krajeńskie
praca stacjonarna
2316 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów firmy znajdującej w Gorzowie Wielkopolskim, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz produkcją komponentów dla branży RTV i AGD poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie
Nr ref.: OW/GOW/102017

Jakie będą Twoje obowiązki?

Do Twoich obowiązków należeć będzie realizacja planu produkcji, przestrzeganie instrukcji i procedur obowiązujących w zakładzie oraz zasad BHP na podległym obszarze. Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku, a także dbanie o powierzone narzędzia i inne mienie firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Od Ciebie wymagamy dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (4-brygadowym), dokładności, zdolności manualnych, bardzo dobrego wzroku oraz zaangażowania w pracę.

Co możemy zaoferować Tobie?

Za Twoją pracę oferujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i premii, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Więcej informacji pod numerem 506 561 585 lub 504 862 677