Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Operator Strugarki Katowice
Operator wypalarki laserowej (wycinarki laserowej do blach)

Sutco Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2907 dni temu

Ogłoszenie numer: 1078337, z dnia 2016-05-10

Producent maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek stołu roboczego wypalarki

  • kompleksowa obsługa oprogramowania wycinarki laserowej

  • kontrola pracy maszyny

  • kontrola wykonanych detali

  • czyszczenie obsługiwanej maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi

Wymagania

  • ukończone technikum (również absolwenci) o profilu mechanicznym lub zbliżonym

  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w pracy z wycinarką laserową

  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych radiem z poziomu zerowego

  • mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych kat. II Ż

  • umiejętność pracy w grupie

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ( po okresie próbnym)

  • dobrą atmosferę pracy