Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Sokółka Ajent Sokółka
Opiekun do prowadzenia Kiosku

Adecco Poland Sp. z o.o.
Sokółka
praca stacjonarna
2793 dni temu

Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów prasy w Polsce, jednego z głównych graczy w sprzedaży detalicznej w małych formatach, aktualnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do prowadzenia punktu sprzedaży detalicznej.

Rozpocznij własny biznes bez ponoszenia kosztów związanych z wkładem własnym!
Zostań Agentem Sprzedaży i prowadź własny punkt sprzedaży!
Nasz Klient zapewni Ci pełne wsparcie, w tym lokal oraz towar, a przede wszystkim bardzo silną i rozpoznawalną na polskim rynku markę!
Poczuj jak to jest być niezależnym i osiągnąć ogromną satysfakcję!
Uzyskuj wysokie dochody uzależnione od wkładu pracy własnej!
Sprawdź się w biznesie!

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO! NABĘDZIESZ JE U NASZEGO KLIENTA!

Miejsce pracy: podlaskie/ Sokółka

Nr Ref.: OPS/07/2016/PLO

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie punktu sprzedaży,
  • Aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
  • Przyjmowanie i zwracanie towaru,
  • Dbałość o zachowanie czystości kiosku,
  • Dbanie o powierzone mienie,
  • Odpowiedzialność za towar,
  • Regulaminowe odprowadzanie utargów,
  • Stosowanie się do informacji zawartych w Biuletynie Informacyjnym,
  • Utrzymanie standardów ekspozycyjnych,
  • Przestrzeganie godzin pracy,
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia własnego biznesu bez ponoszenia kosztów związanych z wkładem własnym,
  • Współpracę z bardzo silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką,
  • Możliwość uzyskania wysokich dochodów, uzależnionych od wkładu pracy własnej, pełnego wsparcia: w tym lokal, towar oraz promocje,
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • Wsparcie i doradztwo przedstawicieli firmy.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.