Ogłoszenie numer: 1821910, z dnia 2017-11-20

Firma Handlowo-Usługowa Dominika Paul-Stolf

Reprezentacja niemieckiej firmy posiadającej ekskluzywne domy opieki dla osób starszych

poszukuje osób do pracy w Niemczech w Bühl na stanowisko:

Opiekun/-ka osób starszych (Pielęgniarka)

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • pielęgnacja starszego człowieka
  • pomoc przy ubieraniu się i myciu
  • pomoc przy podawaniu posiłków
  • ogólna pomoc w codziennym funkcjonowaniu dostosowując się do potrzeb danej osoby starszej
  • miejsce pracy: Niemcy, Bühl

Wymagania

  • kwalifikacje kierunkowe: pielęgniarstwo, opieka medyczna
  • wymagany język niemiecki na poziomie minimum podstawowym dla pomocników pielęgniarek, od pielęgniarek wymagany jest pozom b1 (certyfikat na poziomie b1 może być zdany w późniejszym okresie)

Oferujemy

  • praca w ekskluzywnych domach opieki dla osób starszych
  • wynagrodzenie od 7000 do 10000 złotych brutto
  • pakiet relokacyjny

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl