Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Opiekun Klienta Alior Banku

LeasingTeam Group
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
2737 dni temu
Finanse B2B jest spółką, która dostarcza dedykowane dla instytucji finansowych rozwiązania optymalizujące koszty. Finanse B2B pozyskuje dla organizacji i zarządza pracownikami specjalizującymi się w sprzedaży usług finansowych, na stanowiskach konsultantów contact center i średniej kadry zarządzającej. Głównym partnerem Finance B2B są lokalne oddziały globalnych instytucji finansowych.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Nr ref.: 008878
Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Klienta indywidualnego,
• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Sprzedaż produktów bankowych,
• Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Oczekiwania:

• Łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
• Motywacja oraz entuzjazm do realizowania zadań,
• Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
• Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
• Szerokie spojrzenie na możliwości oferty,
• Mile widziane umiejętności prowadzenia cross-sellingu,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych.

Oferta:

• Umowa o pracę,
• Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
• Wysokie prowizje sprzedażowe,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju w strukturach Banku

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.