Opiekun Klienta

Headhunters

Szczecin

11 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta świadczącego usługi bankowe, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • prace administracyjne
  • obsługa klienta
  • sprzedaż kredytów
  • wpłaty i wypłaty
Wymagania:
  • umiejętności handlowe, sprzedażowe
  • obsługa komputera, urządzeń biurowych, pakietu Office
  • zaangażowanie w pracę i sprzedaż
  • kultura osobista, dobry kontakt z klientem
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 3.000,00zł brutto/m-ąc + prowizja za realizację planów
  • szkolenie
  • praca od poniedziałku do piątku po 8h/dziennie
  • samochód służbowy w godzinach pracy
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Opiekun Klienta

Opiekun Klienta to osoba odpowiedzialna za opiekę nad klientami oraz za pozyskiwanie klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sprzedaż produktów/usług, obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty), poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z ...
Opiekun Klienta Praca Opiekun Klienta