Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun w żłobku

MCS Sp. z o.o. Sp. k.
Gdańsk
praca stacjonarna
3489 dni temu

Ogłoszenie numer: 526476, z dnia 2014-09-30

MCS Sp. z o. o. Sp. k.  w związku z realizacją projektu „Przyjazny Pracodawca” nr POKL.01.05-00-00-535/12 ogłasza nabór na stanowisko – OPIEKUN W ŻŁOBKU w  GDAŃSKU-1/2 ETATU

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi w żłobku,
  • opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego,
  • przygotowywanie, organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych stymulujący wszechstronny rozwój dzieci,
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.
  • prowadzenie zajęć
  • współpraca z rodzicami uczęszczającymi do żłobka
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość
  • umiejętność radzenia sobie  w sytuacjach stresowych
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane umiejętności udzielania dziecku pierwszej pomocy
  • 1). opiekunem w żłobku może być osoba  posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo wychowawczego/ lub
  • 2). opiekunem w żłobku może być osoba, która posiada co najmniej wykształcenie średnie oraz: co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku odbyła 280 godzinne szkolenie , z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna

* jeżeli opiekun (2) nie pracował z dziećmi w wieku do trzech lat przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana będzie w ciągu sześciu miesięcy od zatrudnienia odbyć 80 godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełniania wiedzy oraz umiejętności.

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu
  • dużą samodzielność działania
  • umowę zlecenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy