Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pomoc Domowa śląskie
Opiekunka do dzieci / Pomoc domowa

PRIORIT AG
śląskie, Niemcy / Bernbach
praca stacjonarna
2641 dni temu

Ogłoszenie numer: 1467548, z dnia 2017-01-03

PRIORIT AG

Obecnie poszukujemy pary / małżeństwa do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Niemcy / Bernbach

Opis stanowiska

Nasza rodzina składa się z 2 dzieci (14 i 8 lat). Nasz dom stoi w Freigericht - Bernbach niedaleko Frankfurtu nad Menem.
  • Poszukujemy młodego małżeństwa które u nas zamieszka. Praca przewidziana jest na długi okres.
  • Praca polega na opiece nad dziećmi oraz wykonywaniu prac domowych, utrzymaniu porządku w ogrodzie oraz wykonywaniu prac naprawczych.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub wyżej
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • prawo jazdy przynajmniej kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności techniczne i manualne (budownictwo, elektryka, umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami budowlanymi)

Oferujemy

  • wynagrodzenie ca. 2300 € miesięcznie
  • zakwaterowanie, wyżywienie
  • samochód do dyspozycji