Opiekunka z zamieszkaniem
pl / en

Poznaj stanowisko: Opiekunka Dziecięca

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter.Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Medycyna / Opieka zdrowotna

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Medycyna / Opieka zdrowotna, Praca fizyczna

mazowieckie, Niemcy / Oeschelbronn- Nietern (Badenia Wirtembergia)

wczoraj

Medycyna / Opieka zdrowotna, Praca fizyczna

mazowieckie, Niemcy / Emskirchen (Bawaria)

wczoraj

Administracja biurowa

mazowieckie, Warszawa

Opiekunka z zamieszkaniem- Ogłoszenie archiwalne

Praca Work Service S. A. / Medycyna / Opieka zdrowotna / mazowieckie / Warszawa

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Baby&Care to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, należąca do Grupy Kapitałowej Work Service S.A., lider w branży opiekuńczej w Polsce, zatrudniający najlepsze opiekunki, guwernantki oraz położne.

 Opiekunka z zamieszkaniem
Miejsce pracy: Warszawa


Opis stanowiska:

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby, która podejmie się opieki nad dwójką chłopców w wieku przedszkolnym, a także pomocy w prowadzeniu domu.

Do obowiązków zatrudnianej osoby należała będzie pomoc w porannym przygotowaniu chłopców do przedszkola, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych, ułożenie dzieci do snu, a także sprzątanie, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków.

Praca przez siedem dni w tygodniu, co drugi tydzień 2 dni wolne, do wykorzystania od poniedziałku do piątku. Weekendy zawsze pracujące.
W okresie wakacyjnym wyjazd z rodziną za granicę lub do domu na Mazurach.

Wymagania:
Poszukujemy osoby w średnim wieku, z doświadczeniem w prowadzeniu domu i w opiece nad dziećmi.
Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 3 000 zł


Do dyspozycji mieszkanie z osobnym wejściem (pokój z kuchnią i łazienką).

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."