Opiekunka z zamieszkaniem  
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Opiekunka z zamieszkaniem

Poznaj stanowisko:
Opiekunka Dziecięca

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter.Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę ...


czytaj więcej: Opiekunka Dziecięca

Praca Opiekunka Dziecięca

Opiekunka z zamieszkaniem - Ogłoszenie archiwalne

Praca Work Service S. A. / Medycyna / Opieka zdrowotna / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Guwernantka z biegłym francuskim Work Service S. A. mazowieckie

Lekarz Okulista LUX MED Sp. z o.o. mazowieckie

Technik dentystyczny do działu porcelany Centrum Stomatologiczne EURODENTAL mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz Medicover sp. z o.o. mazowieckie

Lekarz Internista Medicover sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Baby&Care to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, należąca do Grupy Kapitałowej Work Service S.A., lider w branży opiekuńczej w Polsce, zatrudniający najlepsze opiekunki, guwernantki oraz położne.

 Opiekunka z zamieszkaniem
Miejsce pracy: Warszawa


Opis stanowiska:

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby, która podejmie się opieki nad dwójką chłopców w wieku przedszkolnym, a także pomocy w prowadzeniu domu.

Do obowiązków zatrudnianej osoby należała będzie pomoc w porannym przygotowaniu chłopców do przedszkola, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych, ułożenie dzieci do snu, a także sprzątanie, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków.

Praca przez siedem dni w tygodniu, co drugi tydzień 2 dni wolne, do wykorzystania od poniedziałku do piątku. Weekendy zawsze pracujące.
W okresie wakacyjnym wyjazd z rodziną za granicę lub do domu na Mazurach.

Wymagania:
Poszukujemy osoby w średnim wieku, z doświadczeniem w prowadzeniu domu i w opiece nad dziećmi.
Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 3 000 zł


Do dyspozycji mieszkanie z osobnym wejściem (pokój z kuchnią i łazienką).

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

 

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16523 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Opiekunka z zamieszkaniem