Zobacz więcej ofert pracy

Optics Engineer

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2746 dni temu

Ogłoszenie numer: 1285698, z dnia 2016-09-20

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszych biurach w Polsce i w Azji pracuje ponad 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: OE/OLN/06.09.16

Opis stanowiska

  • Modelowanie optyki z wykorzystaniem oprogramowania z dziedziny CAD i weryfikacja projektów za pomocą oprogramowania z dziedziny CAE
  • Wykonywanie analiz numerycznych z zakresu optyki na rzecz bieżących projektów
  • Sporządzanie raportów z analiz
  • Prace nad optymalizacją badanych konstrukcji
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym oraz działem produkcji w zakresie budowy prototypów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana inżynieria optyczna lub mechanika i budowa maszyn, mile widziane studia doktoranckie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość oprogramowania z dziedziny CAD, preferowany SolidWorks
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania do obliczeń z zakresu optyki, preferowane oprogramowanie: SolidWorks Apex, ZEMAX, CodeV, LensView, Tracepro, ACCOS, OSLO, SIGMA
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Codzienną energię o poranku, która wspierana jest kawą i kanapką na koszt firm
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Atmosferę żywcem wyjętą z amerykańskich seriali
    Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów
  • Możliwość odpoczynku w specjalnie wydzielonych strefach, które regenerują szybciej niż napój energetyczny