Podobne oferty pracy

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, niemieckiego lidera w branży optycznej na rynku europejskim poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Optyk
Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

• Profesjonalna obsługa Klienta poprzez przeprowadzanie badań wzroku
• Wykrywanie i diagnozowanie wad układu wzrokowego
• Umiejętność doboru najlepszych rozwiązań dla Pacjenta
• Obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne (dyplom zawodowy)
• Doświadczenie minimum roczne
• Umiejętność zbadania potrzeb pacjenta i wsparcie w wyborze najbardziej optymalnego produktu
• Cierpliwość
• Zdolności manualne
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Rozszerzony system urlopowy
• Ekskluzywny pakiet benefitów
• Udział w szkoleniach sprzedażowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Optyk

Optyk, nazywany także technikiem optykiem, jest osobą odpowiedzialną za wykonywanie okularów na zlecenie klienta. Parametry szkieł dobierane są na podstawie recepty wystawionej przez lekarza okulisty, lub badań przeprowadzonych przez optometrystę, kwestia oprawek pozostaje kwestią indywidualnego wyboru klienta. Obecnie coraz częściej technicy optycy decydują się na podjęcie dalszego kształcenia w ramach studiów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl