Osobisty rzecznik prasowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Osobisty rzecznik prasowy

Osobisty rzecznik prasowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Marketing / Reklama / PR / Poznan

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Osobisty rzecznik prasowy
Poznan
Osobisty rzecznik prasowy
Poznan
Nr Ref.: 1020293
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Osobistego rzecznika prasowego. 
Osoba ta bedzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku Klienta w mediach, współpracę przy stworzeniu strategii budowy wizerunku, dobór i proponowanie odpowiednich tytułów oraz wydarzeń, w których udział wzmocni odpowiedni wizerunek Klienta, planowanie, organizacja i koordynacja przebiegu imprez oraz projektów specjalnych z udziałem mediów.
W zakresie odpowiedzialności Rzecznika znajduje się budowanie partnerskich relacji z mediami, jak również koordynacja wszystkich związanych z tym wydarzeń oraz działań od strony organizacyjnej.  

Preferowanym kandydatem na to stanowisko jest osoba posiadająca wykształcenie z zakresu kultury, dyplomacji, dziennikarstwa, ekonomii, mająca doświadczenie w budowaniu wizerunku i w kontaktach z prasą. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana jest również znajomość innych języków: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego. Odpowiedni kandydat powinien mieć bardzo wysokie umiejetności komunikacyjne, łatwość budowania wypowiedzi i wysławiania się, umiejętność dostosowania stylu wypowiedzi i zachowania do rozmówcy oraz umiejętność i chęć podejmowania inicjatyw, wykazująca się aktywną postawą. Od Kandydatów oczekujemy elastyczności w podejsciu do zadań, jak również mobilności (praca w Poznaniu, wyjazdy do Warszawy). Istotne elementy to zainteresowanie sztuką, ogólna szeroka wiedza na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie, znajomość zagadnień z obszarów biznesu i ekonomii.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

 

Copyright © 2003 - 2016 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16837 / 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Osobisty rzecznik prasowy