Podobne oferty pracy

Osobisty rzecznik prasowy

Hays Poland

Poznan

Osobisty rzecznik prasowy
Poznan
Osobisty rzecznik prasowy
Poznan
Nr Ref.: 1020293
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Osobistego rzecznika prasowego. 
Osoba ta bedzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku Klienta w mediach, współpracę przy stworzeniu strategii budowy wizerunku, dobór i proponowanie odpowiednich tytułów oraz wydarzeń, w których udział wzmocni odpowiedni wizerunek Klienta, planowanie, organizacja i koordynacja przebiegu imprez oraz projektów specjalnych z udziałem mediów.
W zakresie odpowiedzialności Rzecznika znajduje się budowanie partnerskich relacji z mediami, jak również koordynacja wszystkich związanych z tym wydarzeń oraz działań od strony organizacyjnej.  

Preferowanym kandydatem na to stanowisko jest osoba posiadająca wykształcenie z zakresu kultury, dyplomacji, dziennikarstwa, ekonomii, mająca doświadczenie w budowaniu wizerunku i w kontaktach z prasą. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana jest również znajomość innych języków: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego. Odpowiedni kandydat powinien mieć bardzo wysokie umiejetności komunikacyjne, łatwość budowania wypowiedzi i wysławiania się, umiejętność dostosowania stylu wypowiedzi i zachowania do rozmówcy oraz umiejętność i chęć podejmowania inicjatyw, wykazująca się aktywną postawą. Od Kandydatów oczekujemy elastyczności w podejsciu do zadań, jak również mobilności (praca w Poznaniu, wyjazdy do Warszawy). Istotne elementy to zainteresowanie sztuką, ogólna szeroka wiedza na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie, znajomość zagadnień z obszarów biznesu i ekonomii.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl