Praca.pl Praca
Bułgaria, Czechy

Praca Bułgaria, Czechy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Business Travel Consultant with German

    Concentrix   Bułgaria    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Job Description: Each year our client helps thousands of companies in over 60 markets to better manage their travel programs by providing modern solutions and exceptional service. Do you have experience in the travel industry? Join one of the world’s leading Business Travel organizations! Your...
  • Kierownik serwisu

    KOEXIMPO, spol. s r.o.   Czechy, Czeski Cieszyn    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   5 900 - 6 800 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska: Organizacja pracy serwisu Delegowanie/priorytetyzacja zadań. Zapewnienie płynności pracy serwisu w ciągu roku. Ścisła współpraca z administracją serwisu. Koordynacja urlopów na podstawie przyjętego systemu. Zapewnienie porządku i funkcjonalności serwisu. Decyzyjność w...
  • Serwisant / Mechanik rowerowy

    KOEXIMPO, spol. s r.o.   Czechy, Czeski Cieszyn, ul. Nádražní 41/5    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 200 - 4 800 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Opis stanowiska: naprawa i konserwacja rowerów; przygotowanie rowerów do sprzedaży; przeprowadzanie przeglądów okresowych; analiza problemu i scenariusze rozwiązań problemów technicznych; obsługa zleceń serwisowych z użyciem systemu ERP; kontakt z klientem; ścisła współpraca z...