Partner Biznesowy
pl / en

Poznaj stanowisko: Partner Biznesowy

Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające sieci przedstawicielstw na terenie całego kraju i chcące rozszerzyć swoją działalność na ...

Inne oferty pracy z: Bolków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie

2016-06-22

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Jelenia Góra

2016-06-21

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-21

2016-06-20

Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja

Partner Biznesowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Lubań Śląski, Bolków, Żmigród, Żmigród/Oborniki Śląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 987779, z dnia 2016-02-15

Klient portalu Praca.pl

Ogólnopolska firma telekomunikacyjna, lider w swojej branży poszukuje na terenie całego kraju w miejscowościach do 25 tysięcy mieszkańców pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Lubań Śląski, Bolków, Żmigród, Żmigród/Oborniki Śląskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie salonu telekomunikacyjnego na zasadach agencyjnych
  • pozyskiwanie nowych Klientów w systemie stacjonarnym
  • identyfikowanie potrzeb rynku oraz Klienta
  • prezentowanie i sprzedaż oferowanych przez firmę produktów
  • kompleksową obsługę Klienta

Wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • doświadczenie w handlu i obsłudze Klienta
  • komunikatywność, odpowiedzialność za prowadzony biznes
  • zaangażowanie w rozwój nowego biznesu
  • efektywna organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy

  • stabilną współpracę z firmą posiadającą sieć sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • najkorzystniejszy na rynku system wynagradzania prowizyjnego
  • możliwość wzbogacenia oferty produktowej do obecnie prowadzonej działalności
  • stałą i fachową pomoc opiekuna biznesowego
  • know-how firmy
  • wsparcie na starcie
  • partnerskie i transparentne zasady współpracy
  • profesjonalne szkolenia, wprowadzenie w biznes