Zobacz więcej ofert pracy

Patent Agent

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2839 dni temu

Ogłoszenie numer: 1161106, z dnia 2016-07-11

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszych biurach w Polsce i w Azji pracuje ponad 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: PA/OLN/22.06.16

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie treści opisów patentowych, zgłoszeń zastrzeżenia wzorów użytkowych i znaków towarowych do opracowania przez rzecznika patentowego
  • Prowadzenie ewidencji własności intelektualnej
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej pod opisy patentowe
  • Badanie czystości oraz zdolności patentowej
  • Współpraca i konsultacje z międzynarodowymi organizacjami, urzędami i podmiotami sektora publicznego oraz z przedstawicielami instytucji zajmujących się ochroną patentową
  • Identyfikacja przypadków handlu towarami naruszającymi własność intelektualną firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość prawa patentowego i przepisów dotyczących ochrony własności przemysłowej i intelektualnej
  • Doświadczenie w sporządzaniu opisów technicznych związanych z patentami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Doświadczenie w sporządzaniu rysunków technicznych
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Dyskrecja, rzetelność, uczciwość
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Stabilną i interesująca pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego