Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

PHP/Python Backend Developer

Fibar Group S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2818 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • tworzenie aplikacji do obsługi produkcji urządzeń elektronicznych,
  • udział w projekcie integracji systemu impulsEVO z autorskim systemem MES/Traceability,
  • rozwój autorskiego systemu MES/Traceability.

Wymagania techniczne:

  • znajomość obiektowego PHP, w tym wzorców projektowych typu MVC,
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP,
  • umiejętność programowania w języku Python,
  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pracy z systemem Linux z poziomu programisty (bash),
  • przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript (jQuery) i CSS,
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git).

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Yii,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o RESTful webservice,
  • znajomość frameworków JS: AngularJS, React,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL i Oracle,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.

Co oferujemy:

  • udział w rewolucji Internet Of Things,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie,
  • prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracę w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjną atmosferę.