Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia Pielęgniarka Norwegia
Pielęgniarka, Pielęgniarz

Adecco Poland Sp. z o.o
Norwegia, Bergen, Oslo
praca stacjonarna
2803 dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Miejsce pracy: Bergen, Oslo

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych oraz wykwalifikowanych kandydatów zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku:

Pielęgniarka, Pielęgniarz - Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia

Nr ref:              PP/N/J.16

Opis stanowiska:

Praca jako pielęgniarka / pielęgniarz na terenie Norwegii
Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta.

Wymagamy:

wykształcenie wyższe – licencjat lub magister pielęgniarstwa,
dwuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku,
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
gotowość udziału w kursie języka norweskiego w Polsce, zajęcia online oraz stacjonarnie,
zainteresowanie podjęciem długoterminowej pracy za granicą,
pozytywne nastawienie, otwartość, zaradność, łatwość uczenia się.

Oferujemy:

bezpłatny, intensywny kurs języka norweskiego dla pielęgniarek w Polsce – połączenie nauki poprzez platformę internetową oraz kursu stacjonarnego w ośrodku szkoleniowym Adecco,
w trakcie kursu stacjonarnego zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe,
stałe zatrudnienie u stabilnego pracodawcy (praca w dużych miastach i mniejszych miejscowościach na terenie całej Norwegii),
atrakcyjne wynagrodzenie,
pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii.