Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1845128, z dnia 2017-11-21

Największy Pracodawca, w branży medycznej w Ustroniu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pielęgniarka Oddziałowa

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług pielęgniarskich

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

  • Pomoc w bieżącej pracy działu.

Wymagania

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego - studia wyższe (I lub II stopnia),
  • Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,
  • Doświadczenie zawodowe
  • Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 508196402 lub 338565667.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.) Ponadto, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1) administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń" S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1.
2) dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl