Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pielęgniarka śląskie
Pielegniarka / Pielęgniarz

CS-Select
śląskie, Niemcy
praca stacjonarna
2851 dni temu

Ogłoszenie numer: 1158192, z dnia 2016-07-04

Jesteśmy firmą consultingową HR CS-Select, która łączy europejskich pracowników z firmami w Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Nasza firma powstała w celu zapewnienia przedsiębiorstwom europejskim najbardziej wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie utrzymujemy skonsolidowane i stabilne relacje z uznanymi firmami oferującymi możliwość rozwoju kariery i szansę na stabilną pracę.

Jedna z największych grup rezydencji dla osób starszych w Niemczech poszukuj pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem i chciałabyś pracować w Niemczech, nie przegap tej okazji.

Miejsce pracy: praca w szpitalach i domach opieki na terenie całych Niemiec.
Rodzaj oferty: stała, w pełnym wymiarze czasu

Jedna z największych grup rezydencji dla osób starszych w Niemczech poszukuje  pielęgniarek / pielęgniarzy. Zapewnia kurs j. niemieckiego aż do poziomu B2  i nostryfikacje dyplomu.

Firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania, integracji w nowym miejscu, załatwianiu spraw w urzędach.

Wymagania

  • dyplom pielęgniarki,
  • zainteresowanie geriatria, praca z osobami starszymi,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,
  • doświadczenie mile widziane.

Oferujemy

  • miejsce pracy - cale Niemcy,
  • praca stała,
  • okres próbny - 6 miesięcy,
  • wynagrodzenie: 1.800 - 2.500 euro brutto/mies. + dodatki.