Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarka

TTM Healthcare
Wielka Brytania, Brighton, Folkestone, Croydon
praca stacjonarna
3289 dni temu

TTMHealthcare

 Jesteśmy pasjonatami pracującymi z najlepszymi profesjonalistami na rynku.

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji i relokacji wyłącznie w sektorze medycznym. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami z sektora medycznego w Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Arabii Saudyjskiej.

W 2012, 2013 i 2014 roku zwyciężyliśmy prestiżowy międzynarodowy konkurs Deloitte Best Managed Company.

W 2013 i 2014 roku dostaliśmy nagrodę od National Recruitment Federation w kategorii Najlepsza agencja rekrutacyjna w branży medycznej.

W 2014 roku zostaliśmy finalistą w plebiscycie Recruiter Awards w kategorii Najlepsza agencja rekrutacyjna – w ocenie osób korzystających z naszych usług.

Workplace: Brighton, Folkestone, Croydon
Nr Ref.: 5/2014/UJ

Opis stanowiska:

  • podawanie leków oraz prowadzenie dokumentacji pacjentów
  • nadzorowanie pracy opiekunów i innych podległych pracowników
  • tworzenie i wypełnianie ustaleń zawartych w indywidualnych planach opieki
  • udział w spotkaniach zespołu multidyscyplinarnego
  • inne zgodne z job description

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
  • aktywna rejestracja w Izbach Pielęgniarek i Położnych
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku pielęgniarki
  • gotowość do wyjazdu w czerwcu/lipcu 2015
  • samodzielność i otwartość na nowe wyzwania
  • zrozumienie specyfiki pracy w Nursing Home
Oferujemy:
  • jedne z najwyższych stawek na rynku 14-15 funtów za godzinę
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • finansowe wsparcie na start 1000 funtów
  • umowę na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy, z trzymiesięcznym okresem próbnym, którą podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą
  • opiekę konsultanta, który przygotuje Cię do rozmowy o pracę, pomoże w rejestracji w NMC, przygotuje do wyjazdu a gdy już wyjedziesz pomoże Ci się odnaleźć w nowym miejscu pracy
  • bezpłatny po Twoje stronie proces rekrutacji
  • rozmowę o pracę twarzą w twarz w Polsce
  • odbiór z lotniska

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)