Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Listonosz Poznań
Pieszy Doręczyciel/ka korespondencji

Polski HR Search&Selection Sp. z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
3122 dni temu

Polski HR Search & Selection Sp. Z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A. Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.

Polski HR Search & Selection Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

  • Odbiór przesyłek z siedziby oddziału/Punktu Obsługi Klienta
  • Dostarczanie przesyłek do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • Dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia

WYMAGANIA:

  • Niekaralność
  • Znajomość topografii

OFERUJEMY:

  • Zwrot kosztu transportu
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę cywilnoprawną