Pizzero - Kasjer
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pizzero - Kasjer

Poznaj pracodawcę

ul. Postępu 6
02-676 Warszawa
woj. mazowieckie
www.telepizza.pl

Poznaj stanowisko:
Pracownik Restauracji FastFood

Pracownik Restauracji FastFood to osoba zajmująca się pełną obsługą klienta w restauracjach typu FastFood, a także pomaga w przygotowywaniu posiłków w kuchni, dba o czystość sali jadalnej oraz obsługuje kasę fiskalną. Pracownik Restauracji FastFood musi posiadać książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych, prawo jazdy kategorii B, dobry stan zdrowia - brak ...

czytaj więcej: Pracownik Restauracji FastFood

Praca Pracownik Restauracji FastFood

Pizzero - Kasjer - Ogłoszenie archiwalne

Praca TelePizza Poland Sp. z o.o. / Gastronomia / Catering / Sprzedaż / Obsługa klienta / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Szef Kuchni GEOVITA SA małopolskie

Manager Klient portalu Praca.pl małopolskie

Doradca ds. Nieruchomości PÓŁNOC Nieruchomości małopolskie

Doradca ds. Kredytów Getin Noble Bank S.A. małopolskie

Executive Assistant French Speaker Capgemini Polska Sp. z o.o. małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

foto.jpg

Szukasz pracy na stałe, na cały lub część etatu?
Chcesz pogodzić pracę z innymi zajęciami, np. szkołą?
Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego - zapewnimy Ci szkolenia.

Szukamy osób takich jak Ty do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie produktów telepizza
  • Obsługa Klientów w lokalu i przez telefon
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
Wymagania:
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Posiadanie lub gotowość wyrobienia
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny lub cześć etatu
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
  • Rozwój zawodowy (możliwość awansu na stanowiska menagerskie)
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Zniżki na pizzę do 65%
  • Po 6 miesiącach pracy Pakiet Ubezpieczenia Zdrowotnego
Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16527 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.