Podobne oferty pracy

Planista Produkcji
Poznań
Planista Produkcji
Poznań
Nr Ref.: 1069862

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy obecnie osób na stanowisko Planisty Produkcji. 

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie tworzenie planu produkcyjnego w systemie ERP w oparciu o zapotrzebowanie Klientów oraz polietykę utrzymywania stanów magazynowych, ustalanie terminów realizacji zamówień, kontrola realizacji zleceń produkcyjnych, monitorowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych, analiza zdolności produkcyjnych i optymalizacja procesu planowania, bliska współpraca ze wszystkimi działami mającymi wpływ na proces planowania produkcji, sporządzanie raportów. 

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (preferowane zarządzania produkcją, poligrafia), doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w branży poligraficznej ), udokumentowane doświadczenie w planowaniu krótkoterminowym, umiejętność i doświadczenie w planowaniu produkcji w oparciu o system ERP-konieczne, doskonale rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole. 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Planista

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia, sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu ...

Rekrutują z Praca.pl