Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Planista w dziale planowania elektrycznego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3634 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 4-21-25552/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, dużej,renomowanej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowiska: Planista w dziale planowania elektrycznego

Opis zadań:
- Planowanie i wdrożenie instalacji urządzeń elektronicznych w procesie produkcji samochodów we wszystkich obszarach produkcyjnych oraz we wszystkich zakładach marki, od momentu planowania wstępnego, aż do chwili oddania auta do użytku,
- Analiza kosztów modernizacji oraz wprowadzenia nowych produktów,
- Tworzenie zeszytów wymagań oraz dokumentacji przetargowej, standardów oraz listy materiałów dopuszczonych do uzytkowania podczas instalacji urządzeń elektrycznych w produkcji.
Wymagania:
- Ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: Elektronika, Automatyka i pokrewne,
- Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie Automatyki lub opracowywania oprogramowania/rozwój/weryfikacja (systemy:SIMATIC S7, Phoenix PC Works, systemy wizualizacji WinCC, WinCC Fex, Intouch oraz Leittechnik SICALIS),
- Wiedza specjalistyczna w zakresie Automatyki, w połączeniu z wiedzą podstawową z zakresu obsługi programu CAE - System EPLAN P8,
- Pożądana wiedza podstawowa z zakresu wewnątrzkoncernowego standardu "VASS",
- Incjatywa własna, umiejętność przekonywania, elastyczność, umiejętność pracy w grupie,
- Pewność siebie, pozytywne i twórcze myślenie, systematyczna realizacja zadań oraz dyspozycyjność,
- Dobra znajomość MS Office,
- Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
- Gotowość do pracy w różnych miejscach kraju i zagranicą.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stabilna umowa o pracę;
- Atrakcyjny pakiet socjalny;
- Szeroka możliwość rozwoju i szkoleń w firmie;
- Kontakt z nowoczesnymi technologiami,
- Udział w ciekawych projektach.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/