Zobacz więcej ofert pracy

Platform Manager

SKY FX
Warszawa
praca stacjonarna
3417 dni temu

Ogłoszenie numer: 546549, z dnia 2014-11-19

SKYFX – jest jednym z najszybciej rozwijających się brokerów rynkufinansowego, umożlwiającego klientom inwestycje w waluty, towary, akcje,indeksy itp.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji, budowanie trwałych relacji z klientami i identyfikacja ich potrzeb;
  • Nadzorowanie realizacji pozyskanych zleceń;
  • Profesjonalna obsługa klientów biznesowych;
  • Sprzedaż, marketing, monitorowanie rachunków klienta oraz jego obsługa;

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć rozwoju ambicja, otwartość na wyzwania;
  • Umiejętność sprzedaży, negocjacji i handlu;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność biznesowa;

Dodatkowe atuty:
  • Sukcesy w sprzedaży negocjacji i handlu;
  • Znajomość instrumentów pochodnych (w szczególności futures, CFD);
  • Znajomość platform transakcyjnych FX;
  • Znajomość zasad analizy technicznej oraz technik inwestycyjnych;
  • Orientacja bieżącej sytuacji rynkowej;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w branży finansowej.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji zajmującej się rynkiem kapitałowym;
  • Szkolenia zawodowe ze sprzedaży i negocjacji;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, jasna ścieżka kariery zawodowej i awansu.