Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Płatny staż w Dziale Rekrutacji Niemieckiej

Grupa ATERIMA
Łódź
praca stacjonarna
2434 dni temu

W Grupie siła!

Wyznajemy zasadę, że co dwie głowy to nie jedna. Właśnie dlatego w naszej firmie wzajemnie wspieramy się we wszystkich, mniejszych i większych projektach. To działa.

Pozwól, że opowiemy Ci o nas więcej:

Jesteśmy obecni na europejskim rynku od 2011 roku. Integrujemy marki ATERIMA, ATERIMA MED i ATERIMA HR, zapewniając profesjonalne usługi w obszarze zatrudnienia. Nasza główna siedziba mieści się w krakowskim biurze wchodzącym w skład kompleksu Bonarka 4 Business. Pracuje tu ponad 100 zdolnych, pełnych inicjatywy ludzi. Kolejnych znaleźć można w naszych innych oddziałach: m.in. w Opolu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu czy Łodzi.

Jak się pracuje w Grupie ATERIMA?

1. Rozwój

Jesteśmy otwarci na pomysły, dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła!

Cieszymy się z każdego awansu i dopingujemy do dalszej pracy. Oferujemy dwie ścieżki rozwoju: menedżerską i ekspercką, ponieważ stawiamy na wiedzę równie mocno jak na zarządzanie zespołami. Doceniamy chęć samodoskonalenia się w wybranej dziedzinie, a awans jest u nas mocno powiązany z wynagrodzeniem, więc im więcej się starasz i rozwijasz, tym więcej zarabiasz!

2. Wyjątkowa atmosfera

Jaki jest nasz główny atut? Przyjazny i ciepły nastrój w pracy. Wszyscy mówimy sobie po imieniu, jesteśmy otwarci i gotowi do pomocy. Angażujemy się w to co robimy, szukamy nowych możliwości rozwoju. Dobra atmosfera pomaga nam uwolnić potencjał oraz z odwagą i optymizmem podjąć się powierzonych zadań.

Chcesz dołączyć do Grupy ATERIMA? Przyjdź do nas i… pracuj z głową!

Nr ref.: PS/DRN/ŁD/0617
Miejsce pracy: Łódź
  • ukończyłeś/aś studia i rozglądasz się za firmą, gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe,
  • mówisz w języku niemieckim przynajmniej na poziomie B1 i chcesz go dalej rozwijać,
  • chcesz spróbować swoich sił w rekrutacji,
  • lubisz rozmawiać przez telefon,
  • jesteś osobą, która lubi działać,
  • chętnie pomagasz i jesteś osobą otwartą na współpracę,
  • szukasz swojego miejsca, z którym chcesz się związać na dłużej.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • wsparcie zespołu rekrutacji w zakresie pozyskiwania i selekcji kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech,
  • współpraca z lokalnymi instytucjami rynku pracy i edukacji,
  • wsparcie w akcjach promujących firmę na podległym terenie,
  • pomoc w organizacji i prowadzeniu prezentacji oraz spotkań informacyjnych dla kandydatów,
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, przygotowywanie dokumentacji kadrowej,
  • prace administracyjno-biurowe.
Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • solidną dawkę wiedzy i nowych umiejętności,
  • możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji,
  • płatny staż na pełen etat z możliwością przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe, różnorodne zadania, nie pozwalające się nudzić,
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające,
  • opiekę ze strony zespołu, mentoring specjalistów, pomoc w rozwiązywaniu sytuacji nowych lub trudnych,
  • świetną atmosferę i wiele, wiele więcej :)
Nie zapomnij dopisać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”