Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   Dania, Videbæk    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Kolonia
praca stacjonarna
2863 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Płytkarz

Miejsce pracy: Niemcy / Kolonia

ZADANIA:

  • prace budowlano-przygotowawcze
  • układanie płytek

OCZEKIWANIA:

  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą
  • prawo jazdy i samochód mile widziane

OFERTA:

  • wynagrodzenie: 10 € brutto/godz. + 40€ netto diety/przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
  •  forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  •  możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
  •  możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  •  wsparcie polskich Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  •  możliwość pracy w zespole 2-osobowym(1 osoba musi komunikatywnie znać język niemiecki)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).