Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

Job Innovation
Francja, Saint-Tropez
praca stacjonarna
2556 dni temu

Ogłoszenie numer: 1609360, z dnia 2017-04-25

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko

Płytkarz

Miejsce pracy: Francja, Saint-Tropez

Nr Ref.: FR-PLK-2017

Opis stanowiska

  • przygotowanie podłoża i podkładu (m.in. poziomowanie, wygładzanie nierówności)
  • układanie płytek
  • cięcie płytek krawędziarką oraz szlifierką
  • silikonowanie/fugowanie
  • wypełnianie spoin zaprawą

Wymagania

  • ciągłość ubezpieczenia w ZUS dla celów zaświadczenia A1 (co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • dokładność, rzetelność
  • chęć do pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony (pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • zwrot kosztów wyjazdu do pracy
  • koszyk żywieniowy