Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Pokojówka Holandia
Pokojówka / Pokojowa / Pokojowy

Arbex Services | pracawhotelach.pl
Holandia, Amsterdam Centrum, Amsterdam Schiphol, Nordwijk
praca stacjonarna
3495 dni temu

Ogłoszenie numer: 503684, z dnia 2014-09-02

Arbex Services to firma rekrutacyjna, która od 7 lat specjalizuje się w selekcji i przygotowywaniu kandydatów do pracy w sektorze hotelarskim w Holandii. Firma posiada wszelkie certyfikaty niezbędne do legalnej działalności na terenie Rzeczypospolitej (licencja numer 3709/1b). Partnerami firmy są renomowane 4 i 5 gwiazdkowe hotele oraz restauracje na terenie Amsterdamu i w jego okolicach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam Centrum, Amsterdam Schiphol, Nordwijk

Opis stanowiska

Praca polega na przygotowywaniu pokoi dla gości według standardów wytyczonych przez hotel (4 lub 5 gwiazdkowy). Do obowiązków należy:

  • odkurzanie,
  • wymiana pościeli,
  • mycie łazienek,
  • wymiana ręczników.

Wymagania

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki lub podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność na okres 6 miesięcy,
  • brak tatuaży w widocznych miejscach (ręce, szyja) oraz piercingu na twarzy,
  • niekaralność,
  • komunikatywność, energia w działaniu, motywacja oraz zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie zgodnie z prawem holenderskim,
  • cotygodniowe atrakcyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe warunki zakwaterowania dla wszystkich pracowników,
  • miejsce zamieszkania w pobliżu miejsca pracy,
  • profesjonalne szkolenie w hotelu,
  • kontrakty 6 miesięczne z możliwością przedłużenia współpracy,
  • opieka w Holandii sprawowana przez naszych polskich koordynatorów.