Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka / Pokojowy

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
śląskie
praca stacjonarna
2736 dni temu

Ogłoszenie numer: 1301339, z dnia 2016-09-29

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O.O. S.K.A.

to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10–cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce. Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę.

Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • odkurzanie
  • wymiana pościeli
  • mycie łazienek
  • wymiana ręczników
  • miejsce pracy: Francja

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • odprowadzanie składek do ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy

  • umowę o pracę ( składki płacone od średniej krajowej )
  • zapewnione zakwaterowanie
  • ubezpieczenie na okres wyjazdu
  • bardzo atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze