Praca.pl Praca Mazowieckie Maszynista Maszyn Introligatorskich Mazowieckie
Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Drukarnia Ellert Sp. z o.o.
mazowieckie, Wiązowna, powiat otwocki
praca stacjonarna
2269 dni temu

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską Drukarnią, działającą na rynku od 33 lat
i zatrudniającą ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą, która w przeciągu ostatnich 4 lat dokonała wymiany parku maszynowego na najnowocześniejsze maszyny renomowanych producentów Heidelberg, KBA, BOBST. Dzięki czemu potrafimy wyróżnić się nie tylko na rodzinnym rynku poligraficznym, ale również zagranicznym. Szukamy aktywnych pracowników, skutecznych we współpracy i działaniu, potrafiących dobrze przyswoić sobie wypracowane przez nas produkcyjne know-how.

www.ellert.pl

Jeśli interesuje Cię, jak wygląda praca na produkcji. Jeśli chcesz nauczyć się dobrego zawodu. Jeśli lubisz spędzać czas z ludźmi. A przy tym chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z najnowocześniejszych w kraju firm poligraficznych, być może na to waśnie Ciebie szukamy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna, powiat otwocki
Opis stanowiska:
  • Współpraca w obsłudze maszyn i linii produkcyjnych
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
  • Przygotowywanie narzędzi wymaganych do produkcji
  • Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • Zaangażowanie i sumienność
Oferujemy:
  • Stabilna i ciekawa praca w nowoczesnej firmie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. | Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.