Pomocnik Operatora Wtryskarek

Litex Promo Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

133 dni temu

Ogłoszenie numer: 1836583, z dnia 2017-11-10

Spółka Litex, należąca do Grupy Kapitałowej Lubawa, działa na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy producentem i eksporterem parasoli, namiotów, banerów, flag oraz elementów wyposażenia ogródków restauracyjnych i kawiarnianych.

Zrealizowaliśmy tysiące zamówień dla naszych Klientów, a cały proces produkcji realizujemy samodzielnie i wciąż się rozwijamy, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Operatora Wtryskarek

Miejsce pracy: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

 

Opis stanowiska

  • pomoc w pracach wykonywanych przez operatora wtryskarek,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • dokładność,
  • dyspozycyjność - praca w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • szkolenie stanowiskowe.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Rekrutują z Praca.pl